COFDM EXPERT
Mobilna wideo bezprzewodowa komunikacja

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Kimpok Technology Co., Limited

After ordering from you last Jun., we want to expand our cooperation, please give me solution for Long range Transmitter around 20-30KM. Thanks!

—— Alius

The Transmitter kit KP-A5 working perfect! We will order more soon. Look forward to establish long term business relationship with you!

—— Philip

Hi Charlene, package received today, it looks good. looking forward to work with you again!

—— Bernard Lee

Im Online Czat teraz

Kimpok Technology Co., Limited

1 2 3 4 5
Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited Kimpok Technology Co., Limited
Company building Reception Office Room Pokój spotkań Warsztat

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Technologia Kimpok
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 3 Million-5 Million
Rok założenia : 1998
pc Export : 80% - 90%

Kimpok Technology jest wiodącym globalnym przedsiębiorstwem high-tech w zakresie rozwoju i produkcji. Firma powstała w 1998 roku i znajduje się w Shenzhen w Chinach. Specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanego bezprzewodowego systemu komunikacji mikrofalowej do transmisji, UAV, publicznego nadzoru i przemysłu obronnego. Poprzez ciągłe inwestowanie w innowacje i łączenie wyjątkowych produktów i usług, Kimpok oferuje najlepsze rozwiązania, które umożliwiają naszym klientom jeszcze skuteczniejsze wykonywanie zadań.

Kimpok Technology ma bardzo silny zespół techniczny i potencjał badawczo-rozwojowy. poświęciliśmy się opracowaniu wysokiego poziomu bezprzewodowego mobilnego systemu nadzoru wideo do stosowania organów ścigania i wojskowych, sił polowych, radarów, helikopterów R / C, bezpieczeństwa i ochrony, departamentów rządowych, wojskowych, systemów bezpieczeństwa, pola naftowego, statku, dużych kopalni, fabryki i tak dalej.

Przez ostatnie 15 lat Kimpok Technology nieustannie koncentruje się na badaniach i innowacjach w branży bezprzewodowej transmisji danych w mobilnych sieciach wizyjnych w środowiskach LOS / NLOS, w szczególności w odniesieniu do bezzałogowego statku powietrznego (UAV), obszarów powietrznych i obszarów manewrowych żołnierzy. Modulacja COFDM i nadajnik / odbiornik trybu TDD to nasze wyraźne zalety. Wszystkie produkty muszą być w bardzo ścisłym zarządzaniu jakością przy użyciu amerykańskiego oryginalnego (HP) analizatora widma i niemieckiego (Rohde & Schwarz) Network Analyzer.

Nadajnik i odbiornik są wyposażone w funkcję przeciwzakłóceniową, wysokiej jakości obraz, odległość transmisji na duże odległości i mają wysoką ocenę w tym obszarze. Programowanie i długoterminowe programowanie firmy jest kluczem do tego, aby stać się liderem w tej dziedzinie. Zawsze uważamy, że możemy to zrobić. Będziemy nieustannie koncentrować się na badaniach i innowacji w branży bezprzewodowej transmisji mikrofalowej.

Zapraszamy do skorzystania z Twoich potrzeb, postaramy się spełnić Twoje wymagania, a na zamówienie wykonamy dla Ciebie specjalne urządzenie. "Twoje wsparcie i sugestie są naszą motywacją". Naszym celem jest zapewnienie naszym użytkownikom na całym świecie ekskluzywnego, zaawansowanego systemu bezprzewodowej wideografii.


 

Szczegóły kontaktu
Kimpok Technology Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Charlene

Tel: +86-755-26786281

Faks: 86-755-26786281

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)